Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50097199・Ševčenkova 31, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2016
Obrat 2025
99 tis. €
−26 %Zisk 2025
3 962 €
−90 %Aktíva
237 tis. €
−3,1 %Vlastný kapitál
133 tis. €
+3,1 %Zadlženosť
44,0 %
−3,4 ppHrubá marža
38,7 %
−24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
3,0 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,41
+4,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 922 €
−90 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,5 %
−3,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−61 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 69 tis. € | 110 tis. € | 134 tis. € | 99 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 56 tis. € | 84 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 70 tis. € | 113 tis. € | 134 tis. € | 99 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | 26 tis. € | 39 tis. € | 3 962 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 538 € | 12 tis. € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 168 tis. € | 238 tis. € | 245 tis. € | 237 tis. € |
| Neobežný majetok | 144 tis. € | 193 tis. € | 199 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 144 tis. € | 193 tis. € | 199 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 45 tis. € | 46 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 177 € | 19 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 168 tis. € | 238 tis. € | 245 tis. € | 237 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | 90 tis. € | 129 tis. € | 133 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | −2 530 € | 24 tis. € | 63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | 26 tis. € | 39 tis. € | 3 962 € |
| Záväzky | 105 tis. € | 149 tis. € | 116 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 30 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 75 tis. € | 149 tis. € | 116 tis. € | 104 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Grösslingova 23, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Grösslingova 23, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Power IT s. r. o.
Ševčenkova 31, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.