Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50104144・Petrova Ves 87, 90844 Petrova Ves・Založené 2016
Obrat 2025
139 tis. €
+1,2 %Zisk 2025
−2 265 €
−152 %Aktíva
207 tis. €
−9,3 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−15 %Zadlženosť
93,8 %
+0,4 ppHrubá marža
31,8 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,6 %
−4,8 ppZisk / výnosy
ROA
-1,1 %
−3,0 ppRentabilita aktív
ROE
-17,6 %
−47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,53
−3,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−536 €
−109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-322,6 %
−348 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−91 tis. €
+4,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 88 tis. € | 142 tis. € | 132 tis. € | 130 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 47 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 103 tis. € | 143 tis. € | 137 tis. € | 139 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 738 € | 1 874 € | 4 395 € | −2 265 € |
| Daň z príjmov | 1 110 € | 1 416 € | 1 530 € | 1 729 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 110 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 167 tis. € | 155 tis. € | 229 tis. € | 207 tis. € |
| Neobežný majetok | 85 tis. € | 73 tis. € | 113 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 85 tis. € | 73 tis. € | 113 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 81 tis. € | 82 tis. € | 116 tis. € | 103 tis. € |
| Zásoby | 3 641 € | 7 847 € | 31 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 29 tis. € | 43 tis. € | 47 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 49 tis. € | 30 tis. € | 37 tis. € | 47 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 167 tis. € | 155 tis. € | 229 tis. € | 207 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 871 € | 11 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 119 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 14 € | 3 752 € | 5 625 € | 10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 738 € | 1 874 € | 4 395 € | −2 265 € |
| Záväzky | 158 tis. € | 144 tis. € | 213 tis. € | 195 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 712 € | 78 € | 2 940 € | 88 € |
| Krátkodobé záväzky | 153 tis. € | 144 tis. € | 211 tis. € | 194 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pionierska 677, 90845 Gbely, Slovenská republika
Adresa Pionierska 677, 90845 Gbely, Slovenská republika
Adresa Pionierska 677, 90845 Gbely, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.