Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50126440・Rašov 114, 013 51 Maršová-Rašov・Založené 2016
Obrat 2025
240 tis. €
+10 %Zisk 2025
14 tis. €
+50 %Aktíva
121 tis. €
+3,9 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+98 %Zadlženosť
76,5 %
−11 ppHrubá marža
5,4 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,9 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
11,6 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
49,5 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,32
+2,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
−3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+4,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
38,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 95 tis. € | 122 tis. € | 178 tis. € | 224 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 166 € | 3 669 € | −20 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 95 tis. € | 127 tis. € | 218 tis. € | 240 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 48 € | 1 723 € | 9 359 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 164 € | 1 035 € | 3 143 € | 3 950 € |
| Daň z príjmov splatná | 164 € | 1 035 € | 3 143 € | 3 950 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 54 tis. € | 116 tis. € | 121 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 821 € | 2 596 € | 2 321 € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 821 € | 2 596 € | 2 321 € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 49 tis. € | 112 tis. € | 108 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 930 € | 35 tis. € | 84 tis. € | 80 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 309 € | 2 677 € | 2 046 € | 808 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 54 tis. € | 116 tis. € | 121 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 239 € | 4 963 € | 14 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 57 € | 57 € | 143 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −1 866 € | −1 817 € | −180 € | 8 823 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 48 € | 1 723 € | 9 359 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 49 tis. € | 102 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 511 € | 7 579 € | 5 944 € | 3 881 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 42 tis. € | 87 tis. € | 82 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 9 263 € | 6 239 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Rašov 114, 01351 Maršová-Rašov, Slovenská republika
Adresa Rašov 114, 01351 Maršová-Rašov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.