Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50142780・Zádvorie 609/27, 01342 Horný Hričov・Založené 2016
Obrat 2025
27 tis. €
−83 %Zisk 2025
−44 tis. €
−192 %Aktíva
154 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
152 tis. €
−22 %Zadlženosť
1,6 %
−6,7 ppHrubá marža
-92,6 %
−137 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-160,5 %
−190 ppZisk / výnosy
ROA
-28,6 %
−51 ppRentabilita aktív
ROE
-28,9 %
−53 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
59,75
+399 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−44 tis. €
−171 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,8 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
144 tis. €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 63 tis. € | 104 tis. € | 160 tis. € | 27 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 39 tis. € | 71 tis. € | −25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 64 tis. € | 105 tis. € | 161 tis. € | 27 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 301 € | 27 tis. € | 48 tis. € | −44 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 480 € | 8 127 € | 14 tis. € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 480 € | 8 127 € | 14 tis. € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 122 tis. € | 157 tis. € | 214 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 508 € | 682 € | 602 € | 7 124 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 508 € | 682 € | 602 € | 7 124 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 120 tis. € | 156 tis. € | 214 tis. € | 146 tis. € |
| Zásoby | 39 tis. € | 20 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 000 € | 4 574 € | 45 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 76 tis. € | 132 tis. € | 169 tis. € | 132 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 13 € | 0 € | 16 € | 554 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 122 tis. € | 157 tis. € | 214 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | 122 tis. € | 148 tis. € | 196 tis. € | 152 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 64 € | 64 € | 64 € | 65 € |
| HV minulých rokov | 103 tis. € | 112 tis. € | 138 tis. € | 186 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 301 € | 27 tis. € | 48 tis. € | −44 tis. € |
| Záväzky | 643 € | 9 082 € | 18 tis. € | 2 466 € |
| Dlhodobé záväzky | 19 € | 19 € | 19 € | 19 € |
| Krátkodobé záväzky | 624 € | 9 063 € | 18 tis. € | 2 447 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | −666 € | −666 € | 0 € | −928 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Zádvorie 609/27, 01342 Horný Hričov, Slovenská republika
Adresa Zádvorie 609/27, 01342 Horný Hričov, Slovenská republika
Adresa Lichardova 8508/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Lichardova 8508/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zádvorie 609/27, 01342 Horný Hričov, Slovenská republika
Adresa Zádvorie 609/27, 01342 Horný Hričov, Slovenská republika
Adresa Lichardova 8508/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Lichardova 8508/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Lichardova 8508/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.