Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50144545・Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2025
290 tis. €
+26 %Zisk 2025
118 tis. €
+29 %Aktíva
246 tis. €
+73 %Vlastný kapitál
216 tis. €
+66 %Zadlženosť
12,5 %
+3,3 ppHrubá marža
51,8 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
40,8 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
48,1 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
55,0 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,11
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
150 tis. €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
216 tis. €
+66 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 221 tis. € | 109 tis. € | 230 tis. € | 290 tis. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 41 tis. € | 116 tis. € | 150 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 221 tis. € | 109 tis. € | 230 tis. € | 290 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 77 tis. € | 33 tis. € | 92 tis. € | 118 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 8 658 € | 24 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 87 tis. € | 88 tis. € | 143 tis. € | 246 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 87 tis. € | 88 tis. € | 143 tis. € | 246 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 16 tis. € | 1 100 € | 26 tis. € |
| Finančné účty | 77 tis. € | 72 tis. € | 142 tis. € | 220 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 87 tis. € | 88 tis. € | 143 tis. € | 246 tis. € |
| Vlastné imanie | 83 tis. € | 83 tis. € | 130 tis. € | 216 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 45 tis. € | 33 tis. € | 92 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 77 tis. € | 33 tis. € | 92 tis. € | 118 tis. € |
| Záväzky | 4 440 € | 4 954 € | 13 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 140 € | 4 654 € | 13 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 300 € | 300 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Jedľová 2641/9, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Jedľová 2641/9, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Jedľová 2641/9, 90031 Stupava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Ivarom s. r. o.
Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.