Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50144804・Guothova 13, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2016
Obrat 2025
124 tis. €
−69 %Zisk 2025
−32 tis. €
−1 606 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
224 tis. €
+2,2 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
69 tis. €
−32 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
69,2 %
+15 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
23,2 %
+13 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,1 %
−27 ppZisk / výnosy
Zisková marža
-101,9 %
−106 ppZisk / tržby
ROA
-14,4 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
-46,8 %
−49 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
-20,7 %
−21 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
6,0 %
+4,6 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
−31 tis. €
−871 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,1 %
−50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 88 tis. € | 62 tis. € | 53 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | 32 tis. € | 5 275 € | 7 364 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 101 tis. € | 96 tis. € | 397 tis. € | 124 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 966 € | −2 113 € | 2 144 € | −32 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 219 € | 0 € | 1 920 € | 960 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 16 tis. € | 15 tis. € | 3 886 € | 3 369 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 449 tis. € | 425 tis. € | 219 tis. € | 224 tis. € |
| Neobežný majetok | 356 tis. € | 341 tis. € | 135 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 356 tis. € | 341 tis. € | 135 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 94 tis. € | 84 tis. € | 84 tis. € | 140 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € | 83 tis. € |
| Finančné účty | 82 tis. € | 71 tis. € | 59 tis. € | 57 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 449 tis. € | 425 tis. € | 219 tis. € | 224 tis. € |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 99 tis. € | 101 tis. € | 69 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 89 tis. € | 96 tis. € | 94 tis. € | 96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 966 € | −2 113 € | 2 144 € | −32 tis. € |
| Záväzky | 348 tis. € | 326 tis. € | 118 tis. € | 155 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 140 tis. € | 134 tis. € | 98 tis. € | 139 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 209 tis. € | 192 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0
13 registrovaných činností
Adresa Narcisová 1, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Guothova 13, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Narcisová 1, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Guothova 13, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Efema s.r.o.
Guothova 13, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.