Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

KK CNC s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 50148001Krížna 972/32, 018 61 BelušaZaložené 2016

Obrat 2025

49 tis. €

+34 %
IČO
50148001
DIČ
2120198982
IČ DPH
SK2120198982, podľa §4, registrácia od piatok 4. marca 2016
Sídlo
KK CNC s.r.o.Krížna 972/32 018 61 Beluša
Dátum vzniku
streda 3. februára 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/32543/R

Zisk 2025

−3 831 €

+69 %

Aktíva

62 tis. €

+8,5 %

Vlastný kapitál

5 523 €

+128 %

Zadlženosť

91,1 %

−43 pp

Hrubá marža

36,8 %

−15 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+69 %
−4 161 €−81 €−377 €−7 967 €42 €−733 €4 311 €−3 209 €−12 tis. €−3 831 €2016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−20 %
7 920 €19 tis. €18 tis. €19 tis. €23 tis. €42 tis. €71 tis. €61 tis. €36 tis. €29 tis. €2016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-7,8 %

+26 pp

Zisk / výnosy

ROA

-6,2 %

+16 pp

Rentabilita aktív

ROE

-69,4 %

−133 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,95

+361 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−3 491 €

+71 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-9,7 %

−6,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−2 445 €

+94 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

15,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

7 920 €201621 tis. €201720 tis. €201819 tis. €201924 tis. €202044 tis. €202171 tis. €202266 tis. €202337 tis. €202449 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru71 tis. €61 tis. €36 tis. €29 tis. €
Pridaná hodnota18 tis. €13 tis. €19 tis. €11 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti71 tis. €66 tis. €37 tis. €49 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 311 €−3 209 €−12 tis. €−3 831 €
Daň z príjmov392 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok15 tis. €
  • Obežný majetok47 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 523 €
  • Záväzky56 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom48 tis. €33 tis. €57 tis. €62 tis. €
Neobežný majetok41 tis. €23 tis. €46 tis. €15 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok41 tis. €23 tis. €46 tis. €15 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok6 296 €9 921 €11 tis. €47 tis. €
Zásoby0 €920 €245 €90 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 873 €1 665 €9 808 €3 770 €
Finančné účty3 423 €7 336 €1 415 €43 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky48 tis. €33 tis. €57 tis. €62 tis. €
Vlastné imanie−3 965 €−7 174 €−20 tis. €5 523 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−13 tis. €−9 183 €−12 tis. €4 136 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 311 €−3 209 €−12 tis. €−3 831 €
Záväzky52 tis. €40 tis. €77 tis. €56 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €230 €115 €
Krátkodobé záväzky38 tis. €14 tis. €56 tis. €50 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €7 720 €6 280 €4 840 €
Bankové úvery krátkodobé0 €1 440 €1 440 €1 440 €
Rezervy250 €280 €280 €280 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €960 €0 €0 €0 €90 €392 €0 €340 €340 €2016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie236,39 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • KovoobrábaniePlatné od streda 3. februára 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 3. februára 2016
  • NástrojárstvoPlatné od streda 3. februára 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od streda 3. februára 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 3. februára 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od streda 3. februára 2016
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovPlatné od streda 3. februára 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od streda 3. februára 2016
  • ZámočníctvoPlatné od streda 3. februára 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 3. februára 2016

    Adresa Krížna 972/32, 01861 Beluša, Slovenská republika

  • Konateľod streda 3. februára 2016

    Adresa Visolaje 4, 01861 Visolaje, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. februára 2016

    Adresa Krížna 972/32, 01861 Beluša, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. februára 2016

    Adresa Visolaje 4, 01861 Visolaje, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/32543/R
Hlavná činnosť
Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
KK CNC s.r.o.

Sídlo spoločnosti

KK CNC s.r.o.

Krížna 972/32, 018 61 Beluša

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.