Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50151959・Kominárska 2,4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2016
Obrat 2025
63 tis. €
−33 %Zisk 2025
13 tis. €
−57 %Aktíva
133 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
128 tis. €
+12 %Zadlženosť
3,9 %
+1,7 ppHrubá marža
33,2 %
−5,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,1 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
10,0 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
10,4 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
22,15
−39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
−62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,3 %
−8,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 44 tis. € | 124 tis. € | 88 tis. € | 59 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 71 tis. € | 34 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 44 tis. € | 124 tis. € | 95 tis. € | 63 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 52 tis. € | 31 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 903 € | 14 tis. € | 8 274 € | 1 863 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 42 tis. € | 108 tis. € | 117 tis. € | 133 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 42 tis. € | 108 tis. € | 95 tis. € | 116 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 226 € | 1 752 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 € | 15 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 92 tis. € | 74 tis. € | 95 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 42 tis. € | 108 tis. € | 117 tis. € | 133 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 84 tis. € | 115 tis. € | 128 tis. € |
| Základné imanie | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 31 tis. € | 83 tis. € | 114 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 52 tis. € | 31 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 25 tis. € | 2 614 € | 5 246 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 25 tis. € | 2 614 € | 5 246 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Krátka 2, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Kominárska 2,4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Krátka 2, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Dostojevského rad 19, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
1st restructuring, k.s.
Kominárska 2,4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.