Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50152173・Majoránová 14795/71, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2016
Obrat 2025
13 tis. €
+32 %Zisk 2025
3 238 €
+64 %Aktíva
8 526 €
+345 %Vlastný kapitál
1 949 €
+251 %Zadlženosť
77,1 %
−90 ppHrubá marža
33,8 %
−2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,1 %
+4,8 ppZisk / výnosy
ROA
38,0 %
−65 ppRentabilita aktív
ROE
166,1 %
+319 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
+114 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 587 €
+55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,7 %
−5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 010 €
+264 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 752 € | 9 500 € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 215 € | 1 688 € | 3 688 € | 4 542 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 753 € | 9 500 € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 729 € | 415 € | 1 971 € | 3 238 € |
| Daň z príjmov | 75 € | 73 € | 347 € | 349 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 017 € | 13 tis. € | 1 918 € | 8 526 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 017 € | 13 tis. € | 1 918 € | 8 526 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 757 € | 0 € | 1 752 € | 5 888 € |
| Finančné účty | 7 260 € | 13 tis. € | 166 € | 2 638 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 017 € | 13 tis. € | 1 918 € | 8 526 € |
| Vlastné imanie | −3 440 € | −3 024 € | −1 289 € | 1 949 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −10 tis. € | −8 526 € | −8 346 € | −6 474 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 729 € | 415 € | 1 971 € | 3 238 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 16 tis. € | 3 207 € | 6 577 € |
| Dlhodobé záväzky | 61 € | 61 € | 61 € | 61 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 942 € | 16 tis. € | 3 143 € | 6 516 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1 454 € | 650 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Pribinova 360, 91622 Podolie 360, 91622 Podolie, Slovenská republika
Adresa Majoránová 14795/71, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Pribinova 360, 91622 Podolie, Slovenská republika
Adresa Pribinova 360, 91622 Podolie, Slovenská republika
Adresa Majoránová 14795/71, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
IDHC, s. r. o.
Majoránová 14795/71, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.