Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50158074・Košická 378/1A, 04431 Družstevná pri Hornáde・Založené 2016
Obrat 2024
249 tis. €
+7,3 %Zisk 2024
46 tis. €
−1,2 %Aktíva
710 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
493 tis. €
+10 %Zadlženosť
30,6 %
+2,2 ppHrubá marža
56,8 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,4 %
−1,6 ppZisk / výnosy
ROA
6,5 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
9,3 %
−1,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,08
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
58 tis. €
−1,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 295 €
−89 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 240 tis. € | 248 tis. € | 225 tis. € | 246 tis. € |
| Pridaná hodnota | 118 tis. € | 122 tis. € | 88 tis. € | 140 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 240 tis. € | 248 tis. € | 232 tis. € | 249 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 81 tis. € | 76 tis. € | 47 tis. € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov | 22 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 22 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 505 tis. € | 577 tis. € | 625 tis. € | 710 tis. € |
| Neobežný majetok | 455 tis. € | 474 tis. € | 469 tis. € | 578 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 455 tis. € | 474 tis. € | 469 tis. € | 578 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 49 tis. € | 103 tis. € | 155 tis. € | 131 tis. € |
| Zásoby | 745 € | 1 856 € | 1 789 € | 1 726 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 8 374 € | 15 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 92 tis. € | 139 tis. € | 115 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 619 € | 619 € | 626 € | 1 567 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 505 tis. € | 577 tis. € | 625 tis. € | 710 tis. € |
| Vlastné imanie | 325 tis. € | 401 tis. € | 447 tis. € | 493 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 238 tis. € | 319 tis. € | 395 tis. € | 441 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 81 tis. € | 76 tis. € | 47 tis. € | 46 tis. € |
| Záväzky | 180 tis. € | 177 tis. € | 178 tis. € | 217 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 543 € | 120 € | 6 573 € | 3 836 € |
| Krátkodobé záväzky | 72 tis. € | 71 tis. € | 74 tis. € | 121 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 108 tis. € | 106 tis. € | 97 tis. € | 92 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Tr. SNP 478/25, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Tr. SNP 478/25, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.