Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50159402・Landererova 12, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2016
Obrat 2025
2,2 mil. €
+6,4 %Zisk 2025
66 tis. €
−0,6 %Aktíva
1,12 mil. €
+25 %Vlastný kapitál
761 tis. €
+9,6 %Zadlženosť
24,6 %
+9,8 ppHrubá marža
13,3 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
5,9 %
−1,5 ppRentabilita aktív
ROE
8,7 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,48
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
82 tis. €
−4,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,8 %
−3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
759 tis. €
+2,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,88 mil. € | 2,1 mil. € | 2,07 mil. € | 2,2 mil. € |
| Pridaná hodnota | 200 tis. € | 258 tis. € | 310 tis. € | 293 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,88 mil. € | 2,1 mil. € | 2,07 mil. € | 2,2 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 32 tis. € | 67 tis. € | 66 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 266 € | 9 629 € | 19 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 8 318 € | 15 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 764 tis. € | 825 tis. € | 893 tis. € | 1,12 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 2 639 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 2 639 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 671 tis. € | 758 tis. € | 827 tis. € | 977 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 284 tis. € | 374 tis. € | 520 tis. € | 640 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 227 tis. € | 240 tis. € | 164 tis. € | 192 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 160 tis. € | 144 tis. € | 143 tis. € | 145 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 93 tis. € | 67 tis. € | 64 tis. € | 125 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 764 tis. € | 825 tis. € | 893 tis. € | 1,12 mil. € |
| Vlastné imanie | 595 tis. € | 628 tis. € | 695 tis. € | 761 tis. € |
| Základné imanie | 470 tis. € | 470 tis. € | 470 tis. € | 470 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 516 € | 6 978 € | 8 595 € | 12 tis. € |
| HV minulých rokov | 91 tis. € | 118 tis. € | 149 tis. € | 213 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 32 tis. € | 67 tis. € | 66 tis. € |
| Záväzky | 90 tis. € | 110 tis. € | 132 tis. € | 275 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 51 tis. € | 83 tis. € | 218 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 31 tis. € | 59 tis. € | 50 tis. € | 57 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 79 tis. € | 87 tis. € | 67 tis. € | 83 tis. € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Briljant 20, 3641 XZ Mijdrecht, Holandské kráľovstvo
Adresa Pieter Baststraat 28-1, 1071 TX Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Scorpius, Building F 60, 2132LR Hoofddorp, Holandské kráľovstvo
Adresa Scorpius, Building F 60, 2132LR Hoofddorp, Holandské kráľovstvo
Adresa Scorpius, Building F 60, 2132LR Hoofddorp, Holandské kráľovstvo
Adresa Scorpius, Building F 60, 2132LR Hoofddorp, Holandské kráľovstvo
Adresa Scorpius, Building F 60, 2132LR Hoofddorp, Holandské kráľovstvo
Adresa Scorpius, Building F 60, 2132LR Hoofddorp, Holandské kráľovstvo
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
IDEXX Laboratories Slovakia s. r. o.
Landererova 12, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.