Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50160141・Nový Smokovec 19025, 06201 Vysoké Tatry・Založené 2016
Obrat 2024
428 tis. €
−35 %Zisk 2024
51 tis. €
+42 %Aktíva
912 tis. €
−1,1 %Vlastný kapitál
311 tis. €
+199 %Zadlženosť
65,9 %
−23 ppHrubá marža
26,2 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,9 %
+6,5 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,3 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,06
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
63 tis. €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,1 %
−5,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
779 tis. €
+2,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
42,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 388 tis. € | 399 tis. € | 487 tis. € | 450 tis. € |
| Pridaná hodnota | 125 tis. € | 146 tis. € | 97 tis. € | 118 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 426 tis. € | 528 tis. € | 662 tis. € | 428 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € | 51 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 350 € | 6 382 € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 724 tis. € | 858 tis. € | 922 tis. € | 912 tis. € |
| Neobežný majetok | 222 tis. € | 160 tis. € | 6 100 € | 4 300 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 207 tis. € | 150 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 15 tis. € | 10 tis. € | 6 100 € | 4 300 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 502 tis. € | 697 tis. € | 916 tis. € | 908 tis. € |
| Zásoby | 446 tis. € | 646 tis. € | 878 tis. € | 858 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 39 tis. € | 34 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 12 tis. € | 2 949 € | 21 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 724 tis. € | 858 tis. € | 922 tis. € | 912 tis. € |
| Vlastné imanie | 42 tis. € | 70 tis. € | 104 tis. € | 311 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −32 tis. € | 1 472 € | 28 tis. € | 63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € | 51 tis. € |
| Záväzky | 682 tis. € | 788 tis. € | 818 tis. € | 601 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 508 tis. € | 594 tis. € | 659 tis. € | 472 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 173 tis. € | 192 tis. € | 158 tis. € | 129 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 779 € | 1 559 € | 1 156 € | 416 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Kpt. Nálepku 139/98, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 19025, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 25, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Suchá hora 1741/39, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Suchá hora 1741/39, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 139/98, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 19025, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Pradiareň 1846/44, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Pradiareň 1846/44, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Suchá hora 1741/39, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.