Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50163086・Pod Kalváriou 913/65, 955 01 Topoľčany・Založené 2016
Obrat 2025
68 tis. €
+5,6 %Zisk 2025
1 825 €
−21 %Aktíva
58 tis. €
+81 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+7,8 %Zadlženosť
56,7 %
+30 ppHrubá marža
39,6 %
+8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
−0,9 ppZisk / výnosy
ROA
3,1 %
−4,1 ppRentabilita aktív
ROE
7,3 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,19
+137 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 785 €
−16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,5 %
+4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 52 tis. € | 65 tis. € | 68 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 52 tis. € | 65 tis. € | 68 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 089 € | 1 437 € | 2 313 € | 1 825 € |
| Daň z príjmov | 452 € | 640 € | 1 005 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 452 € | 640 € | 1 005 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € | 58 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 118 € | 9 118 € | 9 118 € | 33 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 118 € | 9 118 € | 9 118 € | 33 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € | 4 892 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 400 € | 5 197 € | 11 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 135 € | 17 € | 688 € | 3 630 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 137 € | 170 € | 5 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € | 58 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 089 € | 1 437 € | 2 313 € | 1 825 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 8 733 € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 232 € | 2 021 € | 23 € | 23 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 937 € | 8 213 € | 8 710 € | 4 049 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 29 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Murárska 136/26, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Murárska 136/26, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.