Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50165186・Slovenská 1539/14, 08501 Bardejov・Založené 2016
Obrat 2025
895 tis. €
+5,8 %Zisk 2025
−18 tis. €
+49 %Aktíva
394 tis. €
+6,5 %Vlastný kapitál
−45 tis. €
−64 %Zadlženosť
111,5 %
+4,0 ppHrubá marža
68,7 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,0 %
+2,1 ppZisk / výnosy
ROA
-4,5 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
39,1 %
−87 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,53
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
+55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-28,1 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−184 tis. €
+4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 436 tis. € | 580 tis. € | 821 tis. € | 847 tis. € |
| Pridaná hodnota | 251 tis. € | 379 tis. € | 527 tis. € | 582 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 472 tis. € | 602 tis. € | 846 tis. € | 895 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −30 tis. € | 5 271 € | −35 tis. € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 502 € | 526 € | 3 840 € | 3 876 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 273 tis. € | 471 tis. € | 370 tis. € | 394 tis. € |
| Neobežný majetok | 180 tis. € | 319 tis. € | 216 tis. € | 183 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 180 tis. € | 319 tis. € | 216 tis. € | 183 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 93 tis. € | 152 tis. € | 153 tis. € | 210 tis. € |
| Zásoby | 1 655 € | 1 655 € | 2 029 € | 1 988 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 52 tis. € | 98 tis. € | 103 tis. € | 125 tis. € |
| Finančné účty | 39 tis. € | 53 tis. € | 49 tis. € | 84 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 273 tis. € | 471 tis. € | 370 tis. € | 394 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 986 € | 7 257 € | −28 tis. € | −45 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 690 € | −34 tis. € | −28 tis. € | −63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −30 tis. € | 5 271 € | −35 tis. € | −18 tis. € |
| Záväzky | 271 tis. € | 464 tis. € | 397 tis. € | 439 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 178 tis. € | 380 tis. € | 346 tis. € | 395 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 89 tis. € | 76 tis. € | 43 tis. € | 33 tis. € |
| Rezervy | 4 010 € | 8 393 € | 7 878 € | 12 tis. € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Slovenská 1539/14, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Slovenská 1539/14, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Parcel Service Bardejov s. r. o.
Slovenská 1539/14, 08501 Bardejov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.