Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ACCLARO LOCALIZATION & TECHNOLOGY s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 50165330Námestie A. Hlinku 1, 010 01 ŽilinaZaložené 2016

Obrat 2025

1,6 mil. €

+42 %
IČO
50165330
DIČ
2120234974
IČ DPH
SK2120234974, podľa §4, registrácia od štvrtok 23. júna 2016
Sídlo
ACCLARO LOCALIZATION & TECHNOLOGY s. r. o.Námestie A. Hlinku 1 010 01 Žilina
Dátum vzniku
utorok 23. februára 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/65126/L

Zisk 2025

62 tis. €

+128 %

Aktíva

4,09 mil. €

+2,0 %

Vlastný kapitál

1,71 mil. €

+3,7 %

Zadlženosť

58,2 %

−0,7 pp

Hrubá marža

90,2 %

+5,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+128 %
98 tis. €166 tis. €136 tis. €−50 tis. €104 tis. €212 tis. €862 tis. €334 tis. €−224 tis. €62 tis. €2016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+45 %
468 tis. €1,11 mil. €1,34 mil. €1,05 mil. €1,41 mil. €1,44 mil. €2,3 mil. €1,78 mil. €1,11 mil. €1,6 mil. €2016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,9 %

+24 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,5 %

+7,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

3,6 %

+17 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,67

−3,2 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

67 tis. €

+130 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

8,1 %

+9,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,57 mil. €

−6,9 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

14,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

468 tis. €20161,11 mil. €20171,35 mil. €20181,05 mil. €20191,41 mil. €20201,44 mil. €20212,31 mil. €20221,8 mil. €20231,13 mil. €20241,6 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2,3 mil. €1,78 mil. €1,11 mil. €1,6 mil. €
Pridaná hodnota2,16 mil. €1,62 mil. €933 tis. €1,45 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti2,31 mil. €1,8 mil. €1,13 mil. €1,6 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení862 tis. €334 tis. €−224 tis. €62 tis. €
Daň z príjmov226 tis. €94 tis. €3 840 €5 414 €
Daň z príjmov splatná226 tis. €94 tis. €3 840 €5 414 €

Aktíva

  • Neobežný majetok17 tis. €
  • Obežný majetok3,92 mil. €
  • Časové rozlíšenie161 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,71 mil. €
  • Záväzky2,38 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom3,83 mil. €5,68 mil. €4,01 mil. €4,09 mil. €
Neobežný majetok51 tis. €35 tis. €20 tis. €17 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok51 tis. €35 tis. €20 tis. €17 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,47 mil. €3,85 mil. €4,01 mil. €3,92 mil. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1,45 mil. €3,81 mil. €4,0 mil. €3,89 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty16 tis. €40 tis. €15 tis. €28 tis. €
Časové rozlíšenie2,31 mil. €1,8 mil. €−20 tis. €161 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky3,83 mil. €5,68 mil. €4,01 mil. €4,09 mil. €
Vlastné imanie1,54 mil. €1,87 mil. €1,65 mil. €1,71 mil. €
Základné imanie10 tis. €10 tis. €10 tis. €10 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 000 €1 000 €1 000 €1 000 €
HV minulých rokov666 tis. €1,53 mil. €1,86 mil. €1,64 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení862 tis. €334 tis. €−224 tis. €62 tis. €
Záväzky2,29 mil. €3,81 mil. €2,36 mil. €2,38 mil. €
Dlhodobé záväzky20 tis. €23 tis. €21 tis. €23 tis. €
Krátkodobé záväzky2,26 mil. €3,77 mil. €2,33 mil. €2,34 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy9 949 €20 tis. €18 tis. €17 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

28 tis. €61 tis. €30 tis. €0 €35 tis. €53 tis. €226 tis. €94 tis. €3 840 €5 414 €2016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie2 345,93 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

4 registrované činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 23. februára 2016
  • Sprostredkovanie prekladateľských a tlmočníckych služiebPlatné od utorok 23. februára 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od utorok 23. februára 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od utorok 23. februára 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 7
  • Konateľod sobota 1. novembra 2025

    Adresa Corbar Close, Barnet EN4 0JL 4, Barnet, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

  • Konateľod pondelok 2. augusta 2021

    Adresa Kolébka 1878/36, 66434 Kuřim, Česká republika

  • Konateľpiatok 1. novembra 2024 – utorok 16. decembra 2025

    Adresa Neerpoortenstraat 105, 3040 Huldenberg, Belgické kráľovstvo

  • Konateľpondelok 2. augusta 2021 – štvrtok 28. novembra 2024

    Adresa Alexanderstrasse 23/1, 70184 Štuttgart, Nemecká spolková republika

  • Konateľštvrtok 17. mája 2018 – štvrtok 5. augusta 2021

    Adresa Ruelle Burton 20, 5340 Gesves, Belgické kráľovstvo

  • Konateľštvrtok 17. mája 2018 – štvrtok 5. augusta 2021

    Adresa Rue de la Tannerie 11, 1435 Corbais, Belgické kráľovstvo

  • Konateľutorok 23. februára 2016 – utorok 17. júla 2018

    Adresa Hoogvorstweg 2, B-3080 Tervuren, Belgické kráľovstvo

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/65126/L
Hlavná činnosť
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ACCLARO LOCALIZATION & TECHNOLOGY s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ACCLARO LOCALIZATION & TECHNOLOGY s. r. o.

Námestie A. Hlinku 1, 010 01 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.