Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50168045・Nábrežie A. Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec・Založené 2016
Obrat 2025
179 tis. €
−42 %Zisk 2025
18 tis. €
−58 %Aktíva
312 tis. €
+1,5 %Vlastný kapitál
308 tis. €
+6,3 %Zadlženosť
1,1 %
−4,4 ppHrubá marža
29,0 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,1 %
−3,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
−8,2 ppRentabilita aktív
ROE
5,9 %
−8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,48
+543 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
74 tis. €
+58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 368 tis. € | 431 tis. € | 297 tis. € | 179 tis. € |
| Pridaná hodnota | 134 tis. € | 142 tis. € | 130 tis. € | 52 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 368 tis. € | 493 tis. € | 310 tis. € | 179 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 24 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 383 € | 6 435 € | 11 tis. € | 4 833 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 678 tis. € | 406 tis. € | 307 tis. € | 312 tis. € |
| Neobežný majetok | 346 tis. € | 294 tis. € | 244 tis. € | 234 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 346 tis. € | 294 tis. € | 244 tis. € | 234 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 332 tis. € | 112 tis. € | 63 tis. € | 77 tis. € |
| Zásoby | 25 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 207 tis. € | 33 tis. € | 14 tis. € | 59 tis. € |
| Finančné účty | 100 tis. € | 79 tis. € | 49 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 678 tis. € | 406 tis. € | 307 tis. € | 312 tis. € |
| Vlastné imanie | 223 tis. € | 247 tis. € | 290 tis. € | 308 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 175 tis. € | 191 tis. € | 216 tis. € | 259 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 24 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € |
| Záväzky | 455 tis. € | 159 tis. € | 17 tis. € | 3 321 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 84 € | 174 € | 174 € |
| Krátkodobé záväzky | 455 tis. € | 72 tis. € | 17 tis. € | 3 147 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 86 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Nábrežie A. Hlinku 140/7, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A. Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A. Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A. Hlinku 140/7, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A. Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A. Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A. Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nábrežie A Hlinku 139/9, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.