Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50176854・Kapušianska 145/3, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2025
337 €
−28 %Zisk 2025
−6 856 €
−2,1 %Aktíva
10 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
−48 tis. €
−17 %Zadlženosť
575,9 %
+68 ppHrubá marža
-1 933,5 %
−577 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2 034,4 %
−605 ppZisk / výnosy
ROA
-68,5 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
14,4 %
−2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 516 €
−2,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,2 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−52 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 010 € | 1 602 € | 470 € | 337 € |
| Pridaná hodnota | −5 040 € | −4 343 € | −6 377 € | −6 516 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 010 € | 1 602 € | 470 € | 337 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 040 € | −4 343 € | −6 717 € | −6 856 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 9 320 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 344 € | 9 344 € | 9 344 € | 9 344 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 344 € | 9 344 € | 9 344 € | 9 344 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 667 € | −24 € | 667 € | 667 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 520 € | −171 € | 520 € | 520 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 147 € | 147 € | 147 € | 147 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 9 320 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | −30 tis. € | −34 tis. € | −41 tis. € | −48 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −30 tis. € | −35 tis. € | −39 tis. € | −46 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 040 € | −4 343 € | −6 717 € | −6 856 € |
| Záväzky | 40 tis. € | 43 tis. € | 51 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 954 € | 4 954 € | 4 954 € | 4 954 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 38 tis. € | 46 tis. € | 53 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Kapušianska 145/3, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Kapušianska 145/3, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
LD Visage s. r. o.
Kapušianska 145/3, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.