Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50177672・Stavbárska 1454/24, 949 01 Nitra・Založené 2016
Obrat 2025
3 687 €
−3,0 %Zisk 2025
1 151 €
−41 %Aktíva
3 291 €
+51 %Vlastný kapitál
2 951 €
+64 %Zadlženosť
10,3 %
−7,3 ppHrubá marža
40,5 %
−20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,2 %
−20 ppZisk / výnosy
ROA
35,0 %
−54 ppRentabilita aktív
ROE
39,0 %
−69 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,68
+71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 491 €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,8 %
+7,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 951 €
+64 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 388 € | 2 593 € | 3 800 € | 3 687 € |
| Pridaná hodnota | 1 388 € | −537 € | 2 283 € | 1 494 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 460 € | 3 089 € | 3 800 € | 3 687 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 153 € | −137 € | 1 941 € | 1 151 € |
| Daň z príjmov | 225 € | 0 € | 342 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 1 517 € | 2 185 € | 3 291 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 1 517 € | 2 185 € | 3 291 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 979 € | 570 € | 134 € | 570 € |
| Finančné účty | 9 246 € | 947 € | 2 051 € | 2 721 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 1 517 € | 2 185 € | 3 291 € |
| Vlastné imanie | 1 654 € | 1 517 € | 1 800 € | 2 951 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 499 € | −3 596 € | −5 391 € | −3 450 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 153 € | −137 € | 1 941 € | 1 151 € |
| Záväzky | 8 571 € | 0 € | 385 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 307 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 264 € | 0 € | 385 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Čerhov 147, 07681 Čerhov, Slovenská republika
Adresa Nitrianska ulica 250/30, 95107 Čechynce, Slovenská republika
Adresa Stavbárska 1454/24, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Pri mlyne 913/44, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa ulica Wolfganga Kempelena 3501/34, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Lúky 1132/54, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Čerhov 147, 07681 Čerhov, Slovenská republika
Adresa Čerhov 147, 07681 Čerhov, Slovenská republika
Adresa Nitrianska ulica 250/30, 95107 Čechynce, Slovenská republika
Adresa Stavbárska 1454/24, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa ulica Wolfganga Kempelena 3501/34, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Pri mlyne 913/44, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Lúky 1132/54, 95201 Vráble, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.