Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

GENAU GROUP INDUSTRIES s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 50190326SNP 207/14, 08301 SabinovZaložené 2016

Obrat 2025

57 tis. €

+14 %
IČO
50190326
DIČ
2120202722
IČ DPH
SK2120202722, podľa §4, registrácia od piatok 9. decembra 2016
Sídlo
GENAU GROUP INDUSTRIES s.r.o.SNP 207/14 08301 Sabinov
Dátum vzniku
sobota 20. februára 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/32515/P

Zisk 2025

7 275 €

+141 %

Aktíva

320 tis. €

+0,7 %

Vlastný kapitál

151 tis. €

+5,1 %

Zadlženosť

53,0 %

−2,0 pp

Hrubá marža

79,7 %

+39 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+141 %
8 012 €40 tis. €69 tis. €1 957 €22 tis. €2 770 €11 tis. €349 €−18 tis. €7 275 €2016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+13 %
98 tis. €1,85 mil. €2,4 mil. €82 tis. €97 tis. €100 tis. €92 tis. €72 tis. €50 tis. €57 tis. €2016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

12,8 %

+48 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,3 %

+7,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,8 %

+17 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,22

+162 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 235 €

+148 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,7 %

+14 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−131 tis. €

+14 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-5,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

98 tis. €20161,86 mil. €20172,41 mil. €201894 tis. €201998 tis. €2020103 tis. €2021106 tis. €202284 tis. €202350 tis. €202457 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru92 tis. €72 tis. €50 tis. €57 tis. €
Pridaná hodnota38 tis. €40 tis. €20 tis. €45 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti106 tis. €84 tis. €50 tis. €57 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení11 tis. €349 €−18 tis. €7 275 €
Daň z príjmov3 195 €202 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok282 tis. €
  • Obežný majetok38 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie151 tis. €
  • Záväzky169 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom324 tis. €360 tis. €318 tis. €320 tis. €
Neobežný majetok285 tis. €330 tis. €304 tis. €282 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok276 tis. €322 tis. €297 tis. €275 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok8 762 €8 457 €6 960 €6 960 €
Obežný majetok39 tis. €30 tis. €14 tis. €38 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky13 tis. €6 629 €3 079 €4 708 €
Finančné účty26 tis. €23 tis. €11 tis. €33 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky324 tis. €360 tis. €318 tis. €320 tis. €
Vlastné imanie161 tis. €161 tis. €143 tis. €151 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov144 tis. €155 tis. €155 tis. €138 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení11 tis. €349 €−18 tis. €7 275 €
Záväzky163 tis. €199 tis. €175 tis. €169 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky163 tis. €175 tis. €167 tis. €169 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €24 tis. €7 494 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 259 €11 tis. €18 tis. €974 €3 882 €1 062 €3 195 €202 €340 €960 €2016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie941,09 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

36 registrovaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení- elektrickýchPlatné od streda 18. januára 2017
  • Opravy vyhradených technických zariadení elektrickýchPlatné od streda 18. januára 2017
  • Administratívne službyPlatné od sobota 20. februára 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 20. februára 2016
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 20. februára 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 20. februára 2016
  • Faktoring a forfaitingPlatné od sobota 20. februára 2016
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od sobota 20. februára 2016
  • Kúpa tovaru za účelom predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 20. februára 2016
  • Kuriérske službyPlatné od sobota 20. februára 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 20. februára 2016

    Adresa Bodovce 113, 08266 Bodovce, Slovenská republika

  • Konateľsobota 20. februára 2016 – štvrtok 23. augusta 2018

    Adresa Čergovská 233/11, 08301 Jakubovany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 20. februára 2016

    Adresa Bodovce 113, 08266 Bodovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/32515/P
Hlavná činnosť
Obrábanie kovov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
GENAU GROUP INDUSTRIES s.r.o.

Sídlo spoločnosti

GENAU GROUP INDUSTRIES s.r.o.

SNP 207/14, 08301 Sabinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.