Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50191683・Závodie 4, 02354 Turzovka・Založené 2016
Obrat 2025
33 tis. €
+14 %Zisk 2025
4 256 €
+141 %Aktíva
17 tis. €
−43 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+41 %Zadlženosť
15,2 %
−51 ppHrubá marža
61,4 %
+4,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,8 %
+6,8 ppZisk / výnosy
ROA
24,7 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
29,1 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,75
+364 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 746 €
+123 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−6,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 27 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 396 € | 426 € | 1 767 € | 4 256 € |
| Daň z príjmov | 110 € | 120 € | 357 € | 490 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 910 € | 1 938 € | 1 397 € | 856 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 910 € | 1 938 € | 1 397 € | 856 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 114 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 599 € | −86 € | 478 € | 1 000 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 074 € | 8 499 € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 544 € | 2 920 € | 3 410 € | 5 089 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 396 € | 426 € | 1 767 € | 4 256 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 2 627 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 2 427 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 120 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Závodie 4, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 4, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 4, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.