Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50274261・Trenčianska Turná 544, 91321 Trenčianska Turná・Založené 2016
Obrat 2025
221 tis. €
+10 %Zisk 2025
1 481 €
−21 %Aktíva
91 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
58 tis. €
+2,6 %Zadlženosť
36,0 %
+19 ppHrubá marža
25,7 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,5 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,27
+91 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 441 €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,3 %
+4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
77 tis. €
+77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 220 tis. € | 207 tis. € | 200 tis. € | 221 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € | 57 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 220 tis. € | 207 tis. € | 200 tis. € | 221 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 922 € | 1 986 € | 1 867 € | 1 481 € |
| Daň z príjmov | 659 € | 1 024 € | 988 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 70 tis. € | 74 tis. € | 68 tis. € | 91 tis. € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 22 tis. € | 13 tis. € | 4 148 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 22 tis. € | 13 tis. € | 4 148 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 39 tis. € | 52 tis. € | 55 tis. € | 87 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 7 365 € | 4 992 € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 44 tis. € | 50 tis. € | 75 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 70 tis. € | 74 tis. € | 68 tis. € | 91 tis. € |
| Vlastné imanie | 53 tis. € | 55 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 922 € | 1 986 € | 1 867 € | 1 481 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 9 368 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Trenčianska Turná 544, 91321 Trenčianska Turná, Slovenská republika
Adresa Trenčianska Turná 544, 91321 Trenčianska Turná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Sun Shield s. r. o.
Trenčianska Turná 544, 91321 Trenčianska Turná
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.