Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50298151・Váhovce 771, 925 62 Váhovce・Založené 2016
Obrat 2025
91 tis. €
−35 %Zisk 2025
7 613 €
+4 378 %Aktíva
366 tis. €
+1,9 %Vlastný kapitál
332 tis. €
+2,3 %Zadlženosť
9,1 %
−0,4 ppHrubá marža
31,9 %
+9,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
+8,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,1 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
2,3 %
+2,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
47,96
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 696 €
+507 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,5 %
−76 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
358 tis. €
+2,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 182 tis. € | 147 tis. € | 140 tis. € | 90 tis. € |
| Pridaná hodnota | 89 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 182 tis. € | 147 tis. € | 140 tis. € | 91 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 56 tis. € | 5 276 € | 170 € | 7 613 € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 2 123 € | 1 262 € | 1 083 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 412 tis. € | 363 tis. € | 359 tis. € | 366 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 412 tis. € | 363 tis. € | 359 tis. € | 366 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 30 tis. € | 52 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 400 tis. € | 304 tis. € | 285 tis. € | 289 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 412 tis. € | 363 tis. € | 359 tis. € | 366 tis. € |
| Vlastné imanie | 319 tis. € | 325 tis. € | 325 tis. € | 332 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 258 tis. € | 314 tis. € | 319 tis. € | 319 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 56 tis. € | 5 276 € | 170 € | 7 613 € |
| Záväzky | 93 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 35 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 58 tis. € | 9 641 € | 8 509 € | 7 626 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Tajovského 1170/3, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Váhovce 771, 92562 Váhovce, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 27, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 27, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Váhovce 771, 92562 Váhovce, Slovenská republika
Adresa Dvory 1933/20, 02001 Púchov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.