Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50308602・Predmier 462, 01351 Predmier・Založené 2016
Obrat 2025
18 tis. €
+2 530 %Zisk 2025
167 €
−22 %Aktíva
13 tis. €
+3,8 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+1,5 %Zadlženosť
15,9 %
+1,9 ppHrubá marža
3,8 %
−87 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−31 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
1,5 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,28
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
507 €
−8,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
67,1 %
+5,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+1,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 17 tis. € | 670 € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 533 € | 694 € | 610 € | 676 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 17 tis. € | 670 € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 438 € | 512 € | 214 € | 167 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 91 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 792 € | 558 € | −246 € | 296 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 400 € | 5 400 € | 5 400 € | 5 400 € |
| HV minulých rokov | 4 120 € | 4 536 € | 5 023 € | 5 023 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 438 € | 512 € | 214 € | 167 € |
| Záväzky | 7 325 € | 3 951 € | 1 765 € | 2 079 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 325 € | 3 951 € | 1 765 € | 2 079 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Kalinčiakova 1140/34, 01863 Ladce, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 104, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 1687/204, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Považská Teplá 65, 01705 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1140/34, 01863 Ladce, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 104, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1140/34, 01863 Ladce, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 1687/204, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Považská Teplá 65, 01705 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 104, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.