Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50310828・Gaštanová 3084/29, 01007 Žilina・Založené 2016
Obrat 2021
0 €
−100 %Zisk 2021
0 €
−100 %Aktíva
46 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
64,4 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
0,0 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
0,0 %
−50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,55
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
115,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−11 tis. €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 800 € | 105 tis. € | 48 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 3 555 € | 24 tis. € | 48 tis. € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 800 € | 105 tis. € | 48 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 808 € | −1 601 € | 8 106 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 747 € | 0 € | 1 430 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 79 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 79 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 60 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 79 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 786 € | 8 185 € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 978 € | 4 786 € | 3 185 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 808 € | −1 601 € | 8 106 € | 0 € |
| Záväzky | 870 € | 71 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 870 € | 71 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Jána Bottu 459/5, 01303 Varín, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 3084/29, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jána Bottu 459/5, 01303 Varín, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 3084/29, 01007 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.