Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50312626・Smolenická 2982/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2016
Obrat 2025
144 tis. €
+94 %Zisk 2025
7 986 €
+65 %Aktíva
169 tis. €
+75 %Vlastný kapitál
42 tis. €
+24 %Zadlženosť
75,4 %
+10 ppHrubá marža
11,6 %
−5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
19,1 %
+4,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,24
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,7 %
+0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 112 tis. € | 82 tis. € | 74 tis. € | 144 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 6 990 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 112 tis. € | 82 tis. € | 74 tis. € | 144 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 816 € | 3 721 € | 4 850 € | 7 986 € |
| Daň z príjmov | 2 077 € | 1 344 € | 1 228 € | 2 088 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 114 tis. € | 83 tis. € | 97 tis. € | 169 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 603 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 1 603 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 114 tis. € | 81 tis. € | 84 tis. € | 158 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 59 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € |
| Finančné účty | 55 tis. € | 57 tis. € | 60 tis. € | 130 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 114 tis. € | 83 tis. € | 97 tis. € | 169 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € | 42 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 816 € | 3 721 € | 4 850 € | 7 986 € |
| Záväzky | 89 tis. € | 54 tis. € | 63 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 3 004 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 89 tis. € | 54 tis. € | 60 tis. € | 127 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 134 € | 100 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Smolenická 2982/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynčeky 134, 05976 Mlynčeky, Slovenská republika
Adresa Ľanová 3065/9, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3203/20, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Smolenická 2982/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynčeky 134, 05976 Mlynčeky, Slovenská republika
Adresa Ľanová 3065/9, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 3203/20, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Smolenická 2982/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
CORATEC s.r.o.
Smolenická 2982/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.