Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50314084・Jarmočná 243/84, 06401 Stará Ľubovňa・Založené 2016
Obrat 2025
38 tis. €
+12 %Zisk 2025
2 961 €
+71 %Aktíva
11 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
9 990 €
+42 %Zadlženosť
10,7 %
−2,9 ppHrubá marža
24,8 %
−1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,7 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
25,9 %
+5,1 ppRentabilita aktív
ROE
29,6 %
+5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,11
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 301 €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 662 €
+64 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 19 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 472 € | 6 068 € | 8 959 € | 9 544 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 19 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 211 € | 239 € | 1 734 € | 2 961 € |
| Daň z príjmov | 38 € | 42 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 38 € | 42 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 5 918 € | 8 333 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 1 922 € | 1 550 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 1 922 € | 1 550 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 5 918 € | 6 411 € | 9 880 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 917 € | 1 217 € | 267 € | 2 967 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 4 701 € | 6 144 € | 6 913 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 5 918 € | 8 333 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 051 € | 5 292 € | 7 027 € | 9 990 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −160 € | 53 € | 293 € | 2 029 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 211 € | 239 € | 1 734 € | 2 961 € |
| Záväzky | 8 990 € | 626 € | 1 128 € | 1 218 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 990 € | 626 € | 1 128 € | 1 218 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 178 € | 0 € | 178 € | 222 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jarmočná 243/84, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Jarmočná 243/84, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.