Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50317709・Okružná 1326/3, 96212 Detva・Založené 2016
Obrat 2024
110 tis. €
+64 %Zisk 2024
7 181 €
+2 181 %Aktíva
108 tis. €
−1,0 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+41 %Zadlženosť
77,2 %
−6,8 ppHrubá marža
22,4 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,5 %
+7,0 ppZisk / výnosy
ROA
6,6 %
+6,9 ppRentabilita aktív
ROE
29,1 %
+31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
29,86
+2 585 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 468 €
+3 659 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,2 %
+54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
60 tis. €
+492 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 84 tis. € | 67 tis. € | 103 tis. € |
| Pridaná hodnota | −277 € | 15 tis. € | 2 624 € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 84 tis. € | 67 tis. € | 110 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 268 € | 11 tis. € | −345 € | 7 181 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 092 € | 79 € | 2 287 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 79 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 35 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 955 € | 1 955 € | 8 177 € | 46 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 955 € | 1 955 € | 6 797 € | 45 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 1 380 € | 1 380 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 33 tis. € | 101 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 18 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 000 € | 0 € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 523 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 7 005 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | — |
| Finančné účty | 44 tis. € | 17 tis. € | 72 tis. € | 41 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 153 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 35 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 295 € | 18 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | — |
| HV minulých rokov | −9 027 € | 2 252 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 268 € | 11 tis. € | −345 € | 7 181 € |
| Záväzky | 61 tis. € | 17 tis. € | 92 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 46 tis. € | 11 tis. € | 0 € | 81 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 5 287 € | 91 tis. € | 2 089 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 012 € | 1 012 € | 1 012 € | 1 012 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Piešt II 150, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Piešt II 150, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Piešt II 150, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Piešť II 150, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Piešť II 150, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Piešt II 150, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.