Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50333381・Palánok 4605/5, 949 01 Nitra・Založené 2016
Obrat 2025
252 tis. €
+19 %Zisk 2025
6 012 €
+66 %Aktíva
115 tis. €
+5,3 %Vlastný kapitál
38 tis. €
+19 %Zadlženosť
67,2 %
−3,8 ppHrubá marža
20,2 %
−9,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,4 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
5,2 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
15,9 %
+4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,49
+2,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 932 €
+73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,2 %
+3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−40 tis. €
+2,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 325 tis. € | 282 tis. € | 211 tis. € | 252 tis. € |
| Pridaná hodnota | 75 tis. € | 76 tis. € | 62 tis. € | 51 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 325 tis. € | 282 tis. € | 211 tis. € | 252 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 738 € | 3 320 € | 3 615 € | 6 012 € |
| Daň z príjmov | 1 275 € | 921 € | 961 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 275 € | 921 € | 961 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 120 tis. € | 116 tis. € | 110 tis. € | 115 tis. € |
| Neobežný majetok | 77 tis. € | 73 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 77 tis. € | 73 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 44 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 26 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 600 € | 600 € | 600 € | 1 336 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 25 tis. € | 11 tis. € | 1 685 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 120 tis. € | 116 tis. € | 110 tis. € | 115 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 28 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 738 € | 3 320 € | 3 615 € | 6 012 € |
| Záväzky | 95 tis. € | 88 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 8 842 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 79 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Hlavná II 129, 95175 Beladice - Veľké Chrašťany, Slovenská republika
Adresa Hlavná II 129, 95175 Beladice - Veľké Chrašťany, Slovenská republika
Adresa Hlavná II 129/57, 95175 Beladice, Slovenská republika
Adresa Hlavná II 129/57, 95175 Beladice, Slovenská republika
Adresa Hlavná II 129, 95175 Beladice - Veľké Chrašťany, Slovenská republika
Adresa Hlavná II 129, 95175 Beladice - Veľké Chrašťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.