Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50342452・Horná 116, 02201 Čadca・Založené 2016
Obrat 2025
58 tis. €
−29 %Zisk 2025
7 920 €
+66 %Aktíva
100 tis. €
+161 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+86 %Zadlženosť
82,9 %
+7,0 ppHrubá marža
15,6 %
+8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,7 %
+7,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
46,1 %
−5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
31,55
+2 294 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 880 €
+47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,8 %
−9,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
97 tis. €
+949 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
282,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 79 tis. € | 82 tis. € | 58 tis. € |
| Pridaná hodnota | −60 € | 376 € | 6 103 € | 9 016 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 79 tis. € | 82 tis. € | 58 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −149 € | 520 € | 4 784 € | 7 920 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 107 € | 1 252 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 107 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 351 € | 27 tis. € | 38 tis. € | 100 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 351 € | 27 tis. € | 38 tis. € | 100 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 552 € | 734 € | 734 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 6 925 € | 4 925 € | 85 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 036 € | 36 € | 29 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 3 315 € | 19 tis. € | 3 321 € | 3 426 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 180 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 351 € | 27 tis. € | 38 tis. € | 100 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 956 € | 4 476 € | 9 260 € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 40 € | 40 € | — | — |
| HV minulých rokov | −935 € | −1 084 € | −564 € | 3 760 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −149 € | 520 € | 4 784 € | 7 920 € |
| Záväzky | 395 € | 17 tis. € | 29 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 80 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 376 € | 17 tis. € | 29 tis. € | 3 181 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 5 730 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Opletalova 933/13, 11000 Praha 1, Nové Město, Česká republika
Adresa Hanusova 1537/3, 14000 Praha 4 Michle, Česká republika
Adresa Hrčava 56, 73998 Hrčava, Česká republika
Adresa Hrčava 56, 73998 Hrčava, Česká republika
Adresa Opletalova 933/13, 11000 Praha 1, Nové Město, Česká republika
Adresa Hanusova 1537/3, Praha 4 Michle, Česká republika
Adresa Hrčava 56, 73998 Hrčava, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.