Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50344790・Horná 16, 97401 Banská Bystrica・Založené 2016
Obrat 2025
1,0 mil. €
+35 %Zisk 2025
42 tis. €
+211 %Aktíva
287 tis. €
+39 %Vlastný kapitál
209 tis. €
+25 %Zadlženosť
27,3 %
+8,1 ppHrubá marža
6,0 %
+3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
+2,4 ppZisk / výnosy
ROA
14,6 %
+8,1 ppRentabilita aktív
ROE
20,1 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,63
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
53 tis. €
+206 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
−1,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
206 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 402 tis. € | 708 tis. € | 743 tis. € | 1,0 mil. € |
| Pridaná hodnota | 7 548 € | 27 tis. € | 22 tis. € | 60 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 402 tis. € | 708 tis. € | 743 tis. € | 1,0 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 661 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 42 tis. € |
| Daň z príjmov | 525 € | 4 992 € | 3 840 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 207 tis. € | 232 tis. € | 206 tis. € | 287 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 638 € | 7 323 € | 5 008 € | 2 692 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 638 € | 7 323 € | 5 008 € | 2 692 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 197 tis. € | 225 tis. € | 201 tis. € | 285 tis. € |
| Zásoby | 25 tis. € | 25 tis. € | 0 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 11 tis. € | 29 tis. € | 0 € | 41 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 44 tis. € | 43 tis. € | 34 tis. € | 51 tis. € |
| Finančné účty | 117 tis. € | 129 tis. € | 167 tis. € | 181 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 207 tis. € | 232 tis. € | 206 tis. € | 287 tis. € |
| Vlastné imanie | 181 tis. € | 198 tis. € | 167 tis. € | 209 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 118 tis. € | 120 tis. € | 93 tis. € | 106 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 661 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 42 tis. € |
| Záväzky | 26 tis. € | 35 tis. € | 40 tis. € | 78 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 154 € | 160 € | 171 € | 181 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 35 tis. € | 40 tis. € | 78 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Wilsonovo nábrežie 184/138, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Mariánska 1363/12, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kamenná 32, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Wilsonovo nábrežie 184/138, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Mariánska 1363/12, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kamenná 32, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kamenná 32, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.