Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50348698・Družstevná 919/18, 90089 Častá・Založené 2016
Obrat 2025
232 tis. €
+26 %Zisk 2025
29 tis. €
+198 %Aktíva
473 tis. €
−33 %Vlastný kapitál
427 tis. €
−38 %Zadlženosť
9,6 %
+7,4 ppHrubá marža
36,4 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,4 %
+7,2 ppZisk / výnosy
ROA
6,1 %
+4,7 ppRentabilita aktív
ROE
6,7 %
+5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,98
−77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
+184 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
−3,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
408 tis. €
−39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 615 tis. € | 766 tis. € | 183 tis. € | 232 tis. € |
| Pridaná hodnota | 301 tis. € | 354 tis. € | 62 tis. € | 84 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 617 tis. € | 766 tis. € | 183 tis. € | 232 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 193 tis. € | 228 tis. € | 9 673 € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov | 52 tis. € | 61 tis. € | 3 334 € | 8 112 € |
| Daň z príjmov splatná | 52 tis. € | 61 tis. € | 3 334 € | 8 112 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 530 tis. € | 845 tis. € | 706 tis. € | 473 tis. € |
| Neobežný majetok | 60 tis. € | 39 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 60 tis. € | 39 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 466 tis. € | 803 tis. € | 682 tis. € | 453 tis. € |
| Zásoby | 7 224 € | 12 tis. € | 15 tis. € | 6 163 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 649 tis. € | 39 tis. € | 113 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 386 tis. € | 141 tis. € | 627 tis. € | 334 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 844 € | 3 110 € | 2 162 € | 1 223 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 530 tis. € | 845 tis. € | 706 tis. € | 473 tis. € |
| Vlastné imanie | 458 tis. € | 686 tis. € | 691 tis. € | 427 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 260 tis. € | 453 tis. € | 675 tis. € | 393 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 193 tis. € | 228 tis. € | 9 673 € | 29 tis. € |
| Záväzky | 72 tis. € | 159 tis. € | 16 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 236 € | 77 € | 0 € | 10 € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 159 tis. € | 16 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Družstevná 919/18, 90089 Častá, Slovenská republika
Adresa Daxnerova 1181/2, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Fándlyho 50/1, 90089 Častá, Slovenská republika
Adresa Daxnerova 1181/2, 05001 Revúca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.