Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50349686・Pri Zvonici 4140/29, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2025
604 tis. €
+51 %Zisk 2025
457 €
−84 %Aktíva
189 tis. €
−18 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+22 %Zadlženosť
53,4 %
+10 ppHrubá marža
15,8 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
1,7 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,80
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 297 €
−9,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
89,4 %
+49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
56 tis. €
+4,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 249 tis. € | 267 tis. € | 348 tis. € | 533 tis. € |
| Pridaná hodnota | 75 tis. € | 74 tis. € | 100 tis. € | 84 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 258 tis. € | 328 tis. € | 399 tis. € | 604 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 12 tis. € | 2 818 € | 457 € |
| Daň z príjmov | 2 010 € | 2 561 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 010 € | 2 561 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 90 tis. € | 225 tis. € | 229 tis. € | 189 tis. € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 162 tis. € | 126 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 4 994 € | 18 tis. € | 690 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 157 tis. € | 109 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 59 tis. € | 63 tis. € | 103 tis. € | 127 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 43 tis. € | 34 tis. € | 96 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 19 tis. € | 69 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 92 € | 117 € | 491 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 90 tis. € | 225 tis. € | 229 tis. € | 189 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 133 € | 20 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 278 € | 278 € | 278 € | 419 € |
| HV minulých rokov | −58 tis. € | −47 tis. € | −36 tis. € | −29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 12 tis. € | 2 818 € | 457 € |
| Záväzky | 82 tis. € | 47 tis. € | 98 tis. € | 101 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 204 € | −173 € | 14 tis. € | −75 € |
| Krátkodobé záväzky | 81 tis. € | 42 tis. € | 49 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 3 885 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 3 758 € | 29 tis. € | 27 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 985 € | 2 546 € | 3 048 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 158 tis. € | 109 tis. € | 61 tis. € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Palkovičova 226/3, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 22, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Palkovičova 226/3, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 22, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Teapot s.r.o.
Pri Zvonici 4140/29, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.