Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50356747・Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce・Založené 2016
Obrat 2025
52 tis. €
−37 %Zisk 2025
9 447 €
+444 %Aktíva
47 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
29 tis. €
+49 %Zadlženosť
38,1 %
−11 ppHrubá marža
55,8 %
+35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,1 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
20,3 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
32,8 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,64
−5,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+286 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,2 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 75 tis. € | 37 tis. € | 83 tis. € | 52 tis. € |
| Pridaná hodnota | 27 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 75 tis. € | 37 tis. € | 83 tis. € | 52 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 137 € | 6 398 € | 1 736 € | 9 447 € |
| Daň z príjmov | 1 025 € | 244 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 23 tis. € | 38 tis. € | 47 tis. € |
| Neobežný majetok | 536 € | 0 € | 12 tis. € | 8 855 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 536 € | 0 € | 12 tis. € | 8 855 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 177 € | 0 € | 460 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 487 € | 2 906 € | 358 € | 773 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € | 37 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 23 tis. € | 38 tis. € | 47 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 410 € | 5 320 € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 137 € | 6 398 € | 1 736 € | 9 447 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 5 510 € | 19 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 206 € | 239 € | 280 € | 219 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 2 700 € | 4 359 € | 6 683 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 4 286 € | 2 571 € | 12 tis. € | 9 408 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 486 € | 1 413 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Gumárenská 458/51, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Adresa Gumárenská 458/51, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 165, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.