Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50375130・Hencovská 1926/88, 09302 Hencovce・Založené 2016
Obrat 2025
402 tis. €
−7,4 %Zisk 2025
157 tis. €
−45 %Aktíva
790 tis. €
+2,1 %Vlastný kapitál
789 tis. €
+7,0 %Zadlženosť
0,1 %
−4,6 ppHrubá marža
73,2 %
−0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,0 %
−27 ppZisk / výnosy
ROA
19,9 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
19,9 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
707,07
+3 345 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
204 tis. €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,0 %
+0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
772 tis. €
+8,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 314 tis. € | 335 tis. € | 434 tis. € | 402 tis. € |
| Pridaná hodnota | 112 tis. € | 277 tis. € | 321 tis. € | 294 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 314 tis. € | 335 tis. € | 434 tis. € | 402 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 87 tis. € | 208 tis. € | 287 tis. € | 157 tis. € |
| Daň z príjmov | 23 tis. € | 60 tis. € | 82 tis. € | 47 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 392 tis. € | 492 tis. € | 774 tis. € | 790 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 392 tis. € | 492 tis. € | 749 tis. € | 773 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 49 € | 49 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 385 € | 516 € | 6 470 € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 392 tis. € | 492 tis. € | 742 tis. € | 746 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 392 tis. € | 492 tis. € | 774 tis. € | 790 tis. € |
| Vlastné imanie | 387 tis. € | 450 tis. € | 737 tis. € | 789 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 294 tis. € | 237 tis. € | 444 tis. € | 626 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 87 tis. € | 208 tis. € | 287 tis. € | 157 tis. € |
| Záväzky | 5 433 € | 42 tis. € | 36 tis. € | 1 093 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 433 € | 42 tis. € | 36 tis. € | 1 093 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Hencovská 1926/88, 09302 Hencovce, Slovenská republika
Adresa Hencovská 1926/88, 09302 Hencovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.