Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50385488・Mierová 18550/29, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2021
794 tis. €
+16 %Zisk 2021
8 174 €
−6,5 %Aktíva
553 tis. €
+159 %Vlastný kapitál
44 tis. €
+23 %Zadlženosť
92,0 %
+8,9 ppHrubá marža
6,6 %
−1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
18,5 %
−5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,09
−9,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
−5,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
+0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
143,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,1 mil. € | 1,42 mil. € | 682 tis. € | 794 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 56 tis. € | 55 tis. € | 52 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,1 mil. € | 1,42 mil. € | 682 tis. € | 794 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 723 € | 11 tis. € | 8 742 € | 8 174 € |
| Daň z príjmov | 2 038 € | 2 857 € | 2 290 € | 2 260 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 394 tis. € | 214 tis. € | 553 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 394 tis. € | 214 tis. € | 553 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 377 tis. € | 180 tis. € | 384 tis. € |
| Finančné účty | 9 632 € | 17 tis. € | 34 tis. € | 169 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 394 tis. € | 214 tis. € | 553 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 27 tis. € | 36 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 912 € | 12 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 723 € | 11 tis. € | 8 742 € | 8 174 € |
| Záväzky | 7 595 € | 367 tis. € | 178 tis. € | 509 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 154 € | 341 € | 525 € | 671 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 441 € | 367 tis. € | 177 tis. € | 508 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Željeznička 41, Borovo, Chorvátska republika
Adresa Plavinci 88 B, 11306 Grocka, Srbská republika
Adresa Željeznička 41, Borovo, Chorvátska republika
Adresa Kosmajska 001, 11306 Grocka, Zaklopača, Srbská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Grejmont s.r.o.
Mierová 18550/29, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.