Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MJ CONTROL, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 50404792Jabloňová 7012/30, 08001 PrešovZaložené 2016

Obrat 2025

18 tis. €

+69 %
IČO
50404792
DIČ
2120316803
IČ DPH
Sídlo
MJ CONTROL, s.r.o.Jabloňová 7012/30 08001 Prešov
Dátum vzniku
streda 13. júla 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/33186/P

Zisk 2025

9 168 €

+190 %

Aktíva

42 tis. €

+30 %

Vlastný kapitál

38 tis. €

+32 %

Zadlženosť

9,6 %

−1,3 pp

Hrubá marža

79,5 %

+12 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+190 %
−1 899 €706 €2 324 €−1 429 €0 €0 €13 tis. €8 042 €3 160 €9 168 €2016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+69 %
6 780 €1 192 €2 804 €0 €0 €0 €15 tis. €14 tis. €11 tis. €18 tis. €2016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

51,2 %

+21 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,0 %

+12 pp

Rentabilita aktív

ROE

24,3 %

+13 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,02

+66 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

10 tis. €

+174 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,7 %

−5,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

20 tis. €

+119 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

17,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

6 780 €20161 192 €20172 804 €20180 €20190 €20200 €202115 tis. €202214 tis. €202311 tis. €202418 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru15 tis. €14 tis. €11 tis. €18 tis. €
Pridaná hodnota15 tis. €12 tis. €7 196 €14 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti15 tis. €14 tis. €11 tis. €18 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení13 tis. €8 042 €3 160 €9 168 €
Daň z príjmov2 157 €1 741 €592 €1 099 €

Aktíva

  • Neobežný majetok18 tis. €
  • Obežný majetok24 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie38 tis. €
  • Záväzky3 991 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom19 tis. €32 tis. €32 tis. €42 tis. €
Neobežný majetok4 931 €18 tis. €19 tis. €18 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok4 931 €18 tis. €19 tis. €18 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok15 tis. €15 tis. €13 tis. €24 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky14 tis. €0 €11 tis. €0 €
Finančné účty622 €15 tis. €1 996 €24 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky19 tis. €32 tis. €32 tis. €42 tis. €
Vlastné imanie17 tis. €25 tis. €28 tis. €38 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−298 €12 tis. €20 tis. €23 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení13 tis. €8 042 €3 160 €9 168 €
Záväzky2 157 €6 998 €3 484 €3 991 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky2 157 €6 998 €3 484 €3 991 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €480 €480 €0 €0 €0 €2 157 €1 741 €592 €1 099 €2016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od streda 13. júla 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 13. júla 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 13. júla 2016
  • Faktoring a forfaitingPlatné od streda 13. júla 2016
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od streda 13. júla 2016
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od streda 13. júla 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 13. júla 2016
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovPlatné od streda 13. júla 2016
  • Počítačové službyPlatné od streda 13. júla 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 13. júla 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 5. decembra 2022

    Adresa Jabloňová 7012/30, 08001 Prešov, Slovenská republika

  • Ján OndušZaniknuté
    Konateľstreda 13. júla 2016 – štvrtok 12. januára 2023

    Adresa Jabloňová 7012/30, 08001 Prešov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 13. januára 2023

    Adresa Jabloňová 7012/30, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Ján OndušZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 13. júla 2016 – štvrtok 12. januára 2023

    Adresa Jabloňová 7012/30, 08001 Prešov, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/33186/P
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
MJ CONTROL, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MJ CONTROL, s.r.o.

Jabloňová 7012/30, 08001 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.