Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50406485・Námestie osloboditeľov 3/A, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2016
Obrat 2025
13 tis. €
+456 %Zisk 2025
7 646 €
+351 %Aktíva
38 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
37 tis. €
+26 %Zadlženosť
2,3 %
+1,0 ppHrubá marža
69,1 %
−25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
60,9 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
19,9 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
20,4 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
43,74
−42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 461 €
+316 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,6 %
−7,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 165 € | 1 240 € | 2 259 € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 510 € | 328 € | 2 122 € | 8 679 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 165 € | 1 240 € | 2 259 € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 365 € | 176 € | 1 694 € | 7 646 € |
| Daň z príjmov | 65 € | 41 € | 340 € | 815 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 37 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 365 € | 176 € | 1 694 € | 7 646 € |
| Záväzky | 448 € | 124 € | 403 € | 877 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 448 € | 124 € | 403 € | 877 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Jesenná 1139/22, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kpt. Jaroša 769/8, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Jesenná 1139/22, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kpt. Jaroša 769/8, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Efekt Slovakia s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3/A, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.