Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50413473・Gagarinova 7/C, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2025
426 tis. €
+5,7 %Zisk 2025
15 tis. €
+230 %Aktíva
132 tis. €
+98 %Vlastný kapitál
−120 tis. €
+9,8 %Zadlženosť
191,4 %
−109 ppHrubá marža
50,2 %
+7,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
+6,4 ppZisk / výnosy
ROA
11,3 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
-12,4 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,53
+69 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+246 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−111 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 327 tis. € | 325 tis. € | 362 tis. € | 384 tis. € |
| Pridaná hodnota | 132 tis. € | 140 tis. € | 155 tis. € | 193 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 349 tis. € | 353 tis. € | 403 tis. € | 426 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 423 € | 33 tis. € | −12 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 4 786 € | 0 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 78 tis. € | 71 tis. € | 67 tis. € | 132 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 8 750 € | 7 656 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 8 750 € | 7 656 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 78 tis. € | 71 tis. € | 58 tis. € | 124 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 4 868 € | 11 tis. € | 9 676 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 67 tis. € | 63 tis. € | 45 tis. € | 109 tis. € |
| Finančné účty | 137 € | 2 840 € | 1 668 € | 5 467 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 78 tis. € | 71 tis. € | 67 tis. € | 132 tis. € |
| Vlastné imanie | −151 tis. € | −122 tis. € | −133 tis. € | −120 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −148 tis. € | −160 tis. € | −127 tis. € | −141 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 423 € | 33 tis. € | −12 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 229 tis. € | 193 tis. € | 200 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 181 € | 3 424 € | 3 769 € | 4 308 € |
| Krátkodobé záväzky | 221 tis. € | 181 tis. € | 186 tis. € | 235 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 6 015 € | 8 055 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Andrusovova 909/1, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Viničná 24/6611, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Adresa Antala Staška 38/510, 14000 Krč, Praha 4, Česká republika
Adresa Antala Staška, Krč 38/510, 14000 Praha 4, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
PESTISS, s.r.o.
Gagarinova 7/C, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.