Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50418513・Záhradnícka 51, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2025
3,61 mil. €
+199 %Zisk 2025
−261 tis. €
−135 %Aktíva
12,39 mil. €
−2,4 %Vlastný kapitál
−58 tis. €
−110 %Zadlženosť
100,5 %
+4,9 ppHrubá marža
86,9 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,2 %
−69 ppZisk / výnosy
ROA
-2,1 %
−8,0 ppRentabilita aktív
ROE
449,0 %
+316 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
−5,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−219 tis. €
−125 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-19,2 %
−35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−58 tis. €
−110 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
56,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 208 tis. € | 1,26 mil. € | 303 tis. € | 293 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 59 tis. € | 219 tis. € | 254 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 tis. € | 1,26 mil. € | 1,21 mil. € | 3,61 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | −194 tis. € | 742 tis. € | −261 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 803 € | 0 € | 140 tis. € | 42 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 803 € | 0 € | 140 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,52 mil. € | 12,0 mil. € | 12,69 mil. € | 12,39 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € |
| Obežný majetok | 525 tis. € | 11,0 mil. € | 11,69 mil. € | 11,39 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 2,63 mil. € | 6,16 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 501 tis. € | 172 tis. € | 1,51 mil. € | 2,01 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 10,83 mil. € | 7,55 mil. € | 3,22 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,52 mil. € | 12,0 mil. € | 12,69 mil. € | 12,39 mil. € |
| Vlastné imanie | 82 tis. € | −112 tis. € | 557 tis. € | −58 tis. € |
| Základné imanie | 26 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 600 € | 2 600 € | 2 600 € | 2 600 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 50 tis. € | −217 tis. € | 171 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | −194 tis. € | 742 tis. € | −261 tis. € |
| Záväzky | 1,44 mil. € | 12,11 mil. € | 12,13 mil. € | 12,45 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 443 tis. € | 11,11 mil. € | 11,13 mil. € | 11,45 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Predseda predstavenstva
Adresa Žitná 5, 95642 Žitná-Radiša, Slovenská republika
Adresa Žitná 5, 95642 Žitná-Radiša, Slovenská republika
Adresa Strminová 8800/8, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kľače 111, 01319 Kľače, Slovenská republika
Adresa Orechová 10, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Akademicheskaya 7, 350038 Krasnodar, Ruská federácia
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ENERGOEXPORT a.s.
Záhradnícka 51, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.