Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50418696・Tehliarska 6018/27A, 07101 Michalovce・Založené 2016
Obrat 2025
2 500 €
−91 %Zisk 2025
31 €
−100 %Aktíva
60 tis. €
−0,3 %Vlastný kapitál
53 tis. €
+0,1 %Zadlženosť
12,2 %
−0,3 ppHrubá marža
46,0 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
−21 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,19
+3,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
371 €
−95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
91,6 %
+84 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
53 tis. €
+1,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-23,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 0 € | 28 tis. € | 2 500 € |
| Pridaná hodnota | 5 490 € | −3 960 € | 7 977 € | 1 151 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 0 € | 28 tis. € | 2 500 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 740 € | −4 704 € | 6 421 € | 31 € |
| Daň z príjmov | 837 € | 0 € | 533 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 52 tis. € | 49 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 162 € | 1 559 € | 654 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 162 € | 1 559 € | 654 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 47 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 29 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 52 tis. € | 49 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | 51 tis. € | 46 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 46 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 740 € | −4 704 € | 6 421 € | 31 € |
| Záväzky | 1 337 € | 2 500 € | 7 533 € | 7 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 337 € | 2 500 € | 7 533 € | 7 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Tehliarska 6018/27A, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Tehliarska 6018/27A, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Tehliarska 6018/27A, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Tehliarska 6018/27A, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
REALITY HOUSE východ, spol. s r.o.
Tehliarska 6018/27A, 07101 Michalovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.