Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ZUMAPA STAV s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 50423975Mútňanská Píla 735, 02963 MútneZaložené 2016

Obrat 2024

2,42 mil. €

−33 %
IČO
50423975
DIČ
2120318849
IČ DPH
SK2120318849, podľa §4, registrácia od utorok 1. novembra 2016
Sídlo
ZUMAPA STAV s.r.o.Mútňanská Píla 735 02963 Mútne
Dátum vzniku
sobota 23. júla 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/66073/L

Zisk 2024

68 tis. €

+125 %

Aktíva

2,01 mil. €

−14 %

Vlastný kapitál

−213 tis. €

+24 %

Zadlženosť

110,6 %

−1,4 pp

Hrubá marža

9,7 %

+24 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+125 %
3 078 €5 095 €24 tis. €8 247 €37 tis. €−26 tis. €10 tis. €−273 tis. €68 tis. €201620172018201920202021202220232024

Tržby

−47 %
20 tis. €48 tis. €788 tis. €541 tis. €780 tis. €454 tis. €96 tis. €4,43 mil. €2,32 mil. €201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,8 %

+10 pp

Zisk / výnosy

ROA

3,4 %

+15 pp

Rentabilita aktív

ROE

-32,0 %

−129 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,85

−0,7 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

78 tis. €

+129 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

12,7 %

+13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−324 tis. €

+13 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

81,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

20 tis. €201648 tis. €2017788 tis. €2018542 tis. €2019791 tis. €2020531 tis. €2021103 tis. €20223,61 mil. €20232,42 mil. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru454 tis. €96 tis. €4,43 mil. €2,32 mil. €
Pridaná hodnota57 tis. €35 tis. €−643 tis. €225 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti531 tis. €103 tis. €3,61 mil. €2,42 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−26 tis. €10 tis. €−273 tis. €68 tis. €
Daň z príjmov1 598 €2 819 €0 €9 931 €

Aktíva

  • Neobežný majetok157 tis. €
  • Obežný majetok1,86 mil. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−213 tis. €
  • Záväzky2,23 mil. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom784 tis. €1,8 mil. €2,35 mil. €2,01 mil. €
Neobežný majetok215 tis. €176 tis. €115 tis. €157 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok215 tis. €176 tis. €115 tis. €157 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok569 tis. €1,63 mil. €2,24 mil. €1,86 mil. €
Zásoby327 tis. €1,53 mil. €460 €395 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky143 tis. €86 tis. €2,22 mil. €1,84 mil. €
Finančné účty100 tis. €7 839 €17 tis. €16 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky784 tis. €1,8 mil. €2,35 mil. €2,01 mil. €
Vlastné imanie−18 tis. €−7 797 €−281 tis. €−213 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov2 578 €−24 tis. €−13 tis. €−287 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−26 tis. €10 tis. €−273 tis. €68 tis. €
Záväzky802 tis. €1,81 mil. €2,64 mil. €2,23 mil. €
Dlhodobé záväzky58 tis. €338 tis. €0 €0 €
Krátkodobé záväzky485 tis. €692 tis. €2,61 mil. €2,18 mil. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé14 tis. €8 382 €2 794 €0 €
Rezervy0 €0 €1 280 €920 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

868 €1 362 €6 314 €2 242 €9 910 €1 598 €2 819 €0 €9 931 €201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 24. februára 2023
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od piatok 24. februára 2023
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od piatok 24. februára 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 24. februára 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 23. júla 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 23. júla 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 23. júla 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 23. júla 2016
  • SkladovaniePlatné od sobota 23. júla 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 23. júla 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 23. júla 2016

    Adresa Mútňanská Píla 735, 02963 Mútne, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. septembra 2022

    Adresa Mútňanská Píla 735, 02963 Mútne, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Štefan PaľaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 23. júla 2016 – streda 14. septembra 2022

    Adresa Mútňanská Píla 735, 02963 Mútne, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/66073/L
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ZUMAPA STAV s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ZUMAPA STAV s.r.o.

Mútňanská Píla 735, 02963 Mútne

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.