Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50424220・Námestie hraničiarov 8/A, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2016
Obrat 2025
6 719 €
+18 %Zisk 2025
−56 €
+97 %Aktíva
16 tis. €
−0,1 %Vlastný kapitál
9 324 €
−0,6 %Zadlženosť
41,7 %
+0,3 ppHrubá marža
29,5 %
+27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,8 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
-0,6 %
+18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,51
−8,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
284 €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
119,7 %
+145 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 761 €
−0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 310 € | 7 186 € | 5 709 € | 6 719 € |
| Pridaná hodnota | 1 872 € | 1 309 € | 166 € | 1 983 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 310 € | 7 432 € | 5 709 € | 6 719 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 832 € | 644 € | −1 700 € | −56 € |
| Daň z príjmov | 146 € | 114 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 281 € | 8 763 € | 8 763 € | 8 763 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 281 € | 8 763 € | 8 763 € | 8 763 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 120 € | 8 667 € | 7 246 € | 7 227 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 300 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 120 € | 8 667 € | 6 946 € | 7 227 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 11 tis. € | 9 380 € | 9 324 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 163 € | 4 886 € | 5 580 € | 3 880 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 832 € | 644 € | −1 700 € | −56 € |
| Záväzky | 7 015 € | 6 400 € | 6 629 € | 6 666 € |
| Dlhodobé záväzky | 246 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 569 € | 200 € | 429 € | 466 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Sibírska 43, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jiráskova 6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jiráskova 6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jiráskova 6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Sibírska 43, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jiráskova 6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
NJC s.r.o.
Námestie hraničiarov 8/A, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.