Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50426672・Podhorská 16, 90001 Modra・Založené 2016
Obrat 2025
71 tis. €
−16 %Zisk 2025
23 tis. €
−41 %Aktíva
168 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
161 tis. €
+22 %Zadlženosť
4,5 %
−8,1 ppHrubá marža
74,9 %
−7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,8 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
13,8 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
14,5 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,19
+153 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
−47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,2 %
−9,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
144 tis. €
+9,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 103 tis. € | 100 tis. € | 84 tis. € | 71 tis. € |
| Pridaná hodnota | 92 tis. € | 81 tis. € | 69 tis. € | 53 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 103 tis. € | 100 tis. € | 85 tis. € | 71 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 50 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 3 240 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 93 tis. € | 131 tis. € | 151 tis. € | 168 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 516 € | −120 € | 0 € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 516 € | −120 € | 0 € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 85 tis. € | 131 tis. € | 151 tis. € | 152 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 68 tis. € | 112 tis. € | 148 tis. € | 149 tis. € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 19 tis. € | 3 341 € | 2 886 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 93 tis. € | 131 tis. € | 151 tis. € | 168 tis. € |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | 93 tis. € | 132 tis. € | 161 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 50 tis. € | 93 tis. € | 132 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 50 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 43 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € | 7 528 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € | 7 528 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Podhorská 16, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Podhorská 16, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Podhorská 16, 90001 Modra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.