Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50438255・Mútne 509, 02963 Mútne・Založené 2016
Obrat 2025
1,2 mil. €
+24 %Zisk 2025
228 tis. €
+172 %Aktíva
807 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
742 tis. €
+20 %Zadlženosť
8,1 %
−0,2 ppHrubá marža
33,7 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,0 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
28,3 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
30,7 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,30
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
291 tis. €
+171 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
531 tis. €
+44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 718 tis. € | 1,05 mil. € | 966 tis. € | 1,2 mil. € |
| Pridaná hodnota | 146 tis. € | 314 tis. € | 180 tis. € | 405 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 718 tis. € | 1,06 mil. € | 971 tis. € | 1,2 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 70 tis. € | 229 tis. € | 84 tis. € | 228 tis. € |
| Daň z príjmov | 19 tis. € | 62 tis. € | 24 tis. € | 62 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 62 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 546 tis. € | 740 tis. € | 673 tis. € | 807 tis. € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 106 tis. € | 249 tis. € | 212 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 33 tis. € | 106 tis. € | 249 tis. € | 212 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 512 tis. € | 633 tis. € | 424 tis. € | 595 tis. € |
| Zásoby | 1 859 € | 4 543 € | 2 914 € | 3 104 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 192 tis. € | 172 tis. € | 259 tis. € | 273 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 318 tis. € | 457 tis. € | 162 tis. € | 319 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 546 tis. € | 740 tis. € | 673 tis. € | 807 tis. € |
| Vlastné imanie | 523 tis. € | 606 tis. € | 617 tis. € | 742 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 453 tis. € | 377 tis. € | 533 tis. € | 513 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 70 tis. € | 229 tis. € | 84 tis. € | 228 tis. € |
| Záväzky | 22 tis. € | 133 tis. € | 55 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 815 € | 843 € | 864 € | 927 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 133 tis. € | 55 tis. € | 64 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Mútne 586, 02963 Mútne, Slovenská republika
Adresa Mútne 509, 02963 Mútne, Slovenská republika
Adresa Mútne 509, 02963 Mútne, Slovenská republika
Adresa Mútne 586, 02963 Mútne, Slovenská republika
Adresa Mútne 509, 02963 Mútne, Slovenská republika
Adresa Mútne 509, 02963 Mútne, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.