Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50501895・Landererova 6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2016
Obrat 2024
8 960 €
+70 %Zisk 2024
5 905 €
+153 %Aktíva
18 tis. €
+53 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+57 %Zadlženosť
8,2 %
−2,6 ppHrubá marža
79,1 %
+27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
65,9 %
+22 ppZisk / výnosy
ROA
33,3 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
36,3 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,18
+32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 947 €
+153 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 620 € | 2 001 € | 5 260 € | 8 960 € |
| Pridaná hodnota | 1 676 € | 818 € | 2 738 € | 7 085 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 620 € | 2 001 € | 5 263 € | 8 960 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 675 € | 606 € | 2 330 € | 5 905 € |
| Daň z príjmov | 251 € | 123 € | 411 € | 1 042 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 245 € | 8 580 € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 245 € | 8 580 € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 € | 6 € | 24 € | 30 € |
| Finančné účty | 8 188 € | 8 574 € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 245 € | 8 580 € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 430 € | 8 037 € | 10 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | 755 € | 1 431 € | 2 037 € | 4 367 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 675 € | 606 € | 2 330 € | 5 905 € |
| Záväzky | 815 € | 543 € | 1 257 € | 1 456 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 815 € | 543 € | 1 257 € | 1 456 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Hurbanova 6512/52, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 6512/52, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Díčova 17, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 6512/52, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 6512/52, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Díčova 17, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 6512/52, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 6512/52, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Influencer s.r.o.
Landererova 6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.