Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

GRAM SLOVAKIA spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 50517121Veľká okružná 2130/88, 01001 ŽilinaZaložené 2016

Obrat 2025

104 tis. €

+25 %
IČO
50517121
DIČ
2120359142
IČ DPH
SK2120359142, podľa §4, registrácia od piatok 1. januára 2021
Sídlo
GRAM SLOVAKIA spol. s r.o.Veľká okružná 2130/88 01001 Žilina
Dátum vzniku
streda 5. októbra 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/66445/L

Zisk 2025

5 568 €

+3 295 %

Aktíva

68 tis. €

−1,5 %

Vlastný kapitál

27 tis. €

+26 %

Zadlženosť

59,9 %

−8,7 pp

Hrubá marža

46,7 %

+18 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+3 295 %
2 106 €4 341 €1 999 €1 975 €3 010 €2 040 €392 €585 €164 €5 568 €2016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+25 %
5 035 €43 tis. €45 tis. €46 tis. €58 tis. €53 tis. €70 tis. €85 tis. €83 tis. €104 tis. €2016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,3 %

+5,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

8,2 %

+8,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

20,5 %

+20 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,37

−10 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

6 528 €

+481 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

14,7 %

−71 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

38 tis. €

+3,3 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

40,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

5 035 €201643 tis. €201746 tis. €201848 tis. €201958 tis. €202053 tis. €202170 tis. €202285 tis. €202384 tis. €2024104 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru70 tis. €85 tis. €83 tis. €104 tis. €
Pridaná hodnota25 tis. €21 tis. €24 tis. €49 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti70 tis. €85 tis. €84 tis. €104 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení392 €585 €164 €5 568 €
Daň z príjmov583 €495 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok13 tis. €
  • Obežný majetok54 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie27 tis. €
  • Záväzky41 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom47 tis. €51 tis. €69 tis. €68 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €18 tis. €13 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €18 tis. €13 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok47 tis. €51 tis. €50 tis. €54 tis. €
Zásoby357 €173 €105 €287 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky12 tis. €17 tis. €15 tis. €11 tis. €
Finančné účty35 tis. €34 tis. €35 tis. €43 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky47 tis. €51 tis. €69 tis. €68 tis. €
Vlastné imanie21 tis. €21 tis. €22 tis. €27 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov15 tis. €16 tis. €16 tis. €17 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení392 €585 €164 €5 568 €
Záväzky26 tis. €30 tis. €47 tis. €41 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky8 522 €19 tis. €13 tis. €16 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé9 513 €6 190 €5 774 €3 226 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

594 €1 154 €569 €545 €608 €591 €583 €495 €960 €960 €2016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 031,71 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu2 195,57 €Áno

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 5. októbra 2016
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovPlatné od streda 5. októbra 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 5. októbra 2016
  • Oprava a kontrola požiarnych vodovodov a hydrantovPlatné od streda 5. októbra 2016
  • Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojovPlatné od streda 5. októbra 2016
  • Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiekPlatné od streda 5. októbra 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od streda 5. októbra 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 5. októbra 2016

    Adresa Veľká Okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika

  • Konateľod streda 5. októbra 2016

    Adresa Veľká Okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 14. júla 2020

    Adresa Veľká okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 14. júla 2020

    Adresa Veľká okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad2 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. októbra 2016 – pondelok 13. júla 2020

    Adresa Veľká Okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Roman ŽidekZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. októbra 2016 – pondelok 13. júla 2020

    Adresa Veľká Okružná 2130/88, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/66445/L
Hlavná činnosť
Oprava a údržba strojov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
GRAM SLOVAKIA spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

GRAM SLOVAKIA spol. s r.o.

Veľká okružná 2130/88, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.