Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50526324・Južná trieda 78, 04001 Košice - mestská časť Juh・Založené 2016
Obrat 2025
1,13 mil. €
−4,2 %Zisk 2025
6 753 €
−91 %Aktíva
1,0 mil. €
+24 %Vlastný kapitál
289 tis. €
+2,4 %Zadlženosť
71,2 %
+6,3 ppHrubá marža
11,0 %
−2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
−5,8 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
−8,7 ppRentabilita aktív
ROE
2,3 %
−25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,80
−38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
36,3 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
352 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
92,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 963 tis. € | 1,14 mil. € | 1,18 mil. € | 1,13 mil. € |
| Pridaná hodnota | 27 tis. € | 38 tis. € | 163 tis. € | 125 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 974 tis. € | 1,17 mil. € | 1,18 mil. € | 1,13 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 6 960 € | 76 tis. € | 6 753 € |
| Daň z príjmov | 3 513 € | 2 888 € | 21 tis. € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 2 888 € | 21 tis. € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 676 tis. € | 707 tis. € | 808 tis. € | 1,0 mil. € |
| Neobežný majetok | 198 tis. € | 203 tis. € | 178 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 198 tis. € | 203 tis. € | 178 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 479 tis. € | 503 tis. € | 629 tis. € | 792 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 854 € | 61 € | 107 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 207 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 212 tis. € | 481 tis. € | 596 tis. € | 764 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 22 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 506 € | 55 € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 676 tis. € | 707 tis. € | 808 tis. € | 1,0 mil. € |
| Vlastné imanie | 199 tis. € | 206 tis. € | 282 tis. € | 289 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 183 tis. € | 194 tis. € | 201 tis. € | 277 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 6 960 € | 76 tis. € | 6 753 € |
| Záväzky | 477 tis. € | 499 tis. € | 524 tis. € | 714 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 4 € | 9 € | 315 € |
| Krátkodobé záväzky | 123 tis. € | 181 tis. € | 217 tis. € | 440 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 176 tis. € | 197 tis. € | 197 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 135 tis. € | 0 € | 74 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 31 tis. € | 135 tis. € | 31 tis. € | 74 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 6 811 € | 5 764 € | 2 217 € |
| Časové rozlíšenie | — | 1 237 € | 1 309 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kavečianska cesta 3558/52, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Kavečianska cesta 3558/52, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Service Trade s.r.o.
Južná trieda 78, 04001 Košice - mestská časť Juh
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.