Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50539086・Lipnická 2B, 900 42 Dunajská Lužná・Založené 2017
Obrat 2024
204 tis. €
+40 %Zisk 2024
−13 tis. €
−1 270 %Aktíva
180 tis. €
+81 %Vlastný kapitál
1 547 €
+106 %Zadlženosť
99,1 %
−26 ppHrubá marža
12,3 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,6 %
−7,4 ppZisk / výnosy
ROA
-7,5 %
−8,6 ppRentabilita aktív
ROE
-871,8 %
−867 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
+46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−1 186 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,7 %
−7,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−75 tis. €
−0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
45,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 57 tis. € | 79 tis. € | 91 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 769 € | 8 666 € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 93 tis. € | 80 tis. € | 145 tis. € | 204 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 507 € | −27 tis. € | 1 153 € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 51 tis. € | 49 tis. € | 100 tis. € | 180 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 45 tis. € | 82 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 45 tis. € | 82 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 915 € | 4 195 € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 796 € | 678 € | 5 117 € | 9 463 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 895 € | 2 704 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 5 224 € | 813 € | 1 270 € | 3 350 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 51 tis. € | 49 tis. € | 100 tis. € | 180 tis. € |
| Vlastné imanie | 375 € | −26 tis. € | −25 tis. € | 1 547 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 118 € | −8 626 € | −35 tis. € | 34 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 507 € | −27 tis. € | 1 153 € | −13 tis. € |
| Záväzky | 51 tis. € | 75 tis. € | 125 tis. € | 179 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 23 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € | 73 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 51 tis. € | 93 tis. € | 105 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 493 € | 701 € | 200 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hviezdoslavov 1558, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Obilná 777/8, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavov 1558, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavov 1558, 93041 Hviezdoslavov, Slovenská republika
Adresa Kvetoslavovská 29, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.