Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50547372・Cementárenská cesta 16, 974 01 Banská Bystrica・Založené 2016
Obrat 2025
444 tis. €
+60 %Zisk 2025
5 618 €
+2 713 %Aktíva
292 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
72 tis. €
+8,4 %Zadlženosť
75,2 %
+2,7 ppHrubá marža
27,5 %
−3,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,9 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
7,8 %
+8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,19
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 265 €
+385 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,0 %
−81 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 246 tis. € | 421 tis. € | 277 tis. € | 442 tis. € |
| Pridaná hodnota | 70 tis. € | 82 tis. € | 87 tis. € | 121 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 252 tis. € | 421 tis. € | 278 tis. € | 444 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 997 € | 7 056 € | −215 € | 5 618 € |
| Daň z príjmov | 1 567 € | 2 410 € | 1 920 € | 2 647 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 178 tis. € | 219 tis. € | 243 tis. € | 292 tis. € |
| Neobežný majetok | 10 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 167 tis. € | 192 tis. € | 214 tis. € | 258 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 92 tis. € | 86 tis. € | 87 tis. € | 80 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 70 tis. € | 101 tis. € | 104 tis. € | 133 tis. € |
| Finančné účty | 5 743 € | 5 155 € | 23 tis. € | 45 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 178 tis. € | 219 tis. € | 243 tis. € | 292 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 67 tis. € | 67 tis. € | 72 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 51 tis. € | 55 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 997 € | 7 056 € | −215 € | 5 618 € |
| Záväzky | 118 tis. € | 152 tis. € | 176 tis. € | 219 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 775 € | 1 040 € | 1 395 € | 1 883 € |
| Krátkodobé záväzky | 101 tis. € | 136 tis. € | 153 tis. € | 217 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 15 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 862 € | 2 651 € | 3 238 € | 620 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Špania Dolina 91, 97401 Špania Dolina, Slovenská republika
Adresa Špania Dolina 91, 97401 Špania Dolina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.