Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50548352・Ondreja Plachého 149/17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2016
Obrat 2025
289 tis. €
+21 %Zisk 2025
1 895 €
+110 %Aktíva
211 tis. €
+9,3 %Vlastný kapitál
−19 tis. €
+8,9 %Zadlženosť
109,3 %
−1,8 ppHrubá marža
53,1 %
+5,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+8,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
-9,7 %
−94 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
+80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 095 €
+148 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
76,6 %
+84 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 248 €
+91 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 162 tis. € | 216 tis. € | 230 tis. € | 272 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 102 tis. € | 111 tis. € | 144 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 168 tis. € | 221 tis. € | 239 tis. € | 289 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −28 tis. € | −15 tis. € | −18 tis. € | 1 895 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 673 € | 1 261 € | 6 200 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 188 tis. € | 238 tis. € | 193 tis. € | 211 tis. € |
| Neobežný majetok | 151 tis. € | 182 tis. € | 155 tis. € | 175 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 151 tis. € | 182 tis. € | 155 tis. € | 175 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 56 tis. € | 37 tis. € | 36 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 29 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 7 370 € | 19 tis. € | 11 tis. € | 8 455 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 188 tis. € | 238 tis. € | 193 tis. € | 211 tis. € |
| Vlastné imanie | −18 tis. € | −33 tis. € | −21 tis. € | −19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 607 € | −24 tis. € | −8 831 € | −27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −28 tis. € | −15 tis. € | −18 tis. € | 1 895 € |
| Záväzky | 206 tis. € | 271 tis. € | 214 tis. € | 230 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 116 tis. € | 141 tis. € | 108 tis. € | 160 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 87 tis. € | 74 tis. € | 39 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 9 529 € | 43 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 500 € | 0 € | 0 € | 6 056 € |
| Rezervy | 1 560 € | 526 € | 656 € | 828 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Ondreja Plachého 149/17, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Stará Myjava 83, 90701 Stará Myjava, Slovenská republika
Adresa Ondreja Plachého 149/17, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Karpatská 2479/32, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Ondreja Plachého 149/17, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
TopSPEED s. r. o.
Ondreja Plachého 149/17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.